Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Damski bokser z KUL. Uniwersytet zawiesza profesora w obowiązkach

Utworzony przez Student Histortii, 10 marca 2010 r. o 06:21 Powrót do artykułu
absolwent napisał:
A i jeszcze jedno Kul nigdynie był wylęgarnią esbeków.
zgadzam się..KUL bronił się jak mógł przeciw tym praktykom..cóż jednak z tego, że to zwłaszcza na KUL była nagonka ówczesnych władz, bo przecież jest katolicki... ktoś powie że TW. Filozof albo TW. Historyk...jak by Wam zastraszali rodziny to i Wy byście się przełamali...najlepiej kozaczyć nie znając realiów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Bez przesady z tą nagonką na Kul. Krytykujecie wszystkich naokoło i kozaczycie a sami nie macie odwagi podpisać się własnym imieniem. Szczególnie pisze do obecnie studiujących historię, dlaczego nie bronicie imienia KUL-u? czemu nie piszecie o tym co dobre? sprawa Pani B i Pana Prof. K dotyczy ich więc jakim prawem rugacie imię Pana prof. F, R.W czy H.Ł? zgodzę się tylko z krytycznymi uwagami dotyczącymi panicza S., który nie powinien prowadzić zajęć ze studentami, bo z jego rocznika możnaby na jego miejsce znaleźć conajmninej 10 lepszych od niego, ale taka jest polityka. Co do samego zajścia to jes to smutne, ale o pewnych nieporozumieniach pomiędzy wymienioną dwojką dało się słyszeć od dłuższego czasu. A i jeszcze jedno Kul nigdynie był wylęgarnią esbeków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Panicz S. to jest totalna porażka, niemalże kazdy kto był z nim na roku wie jaki to pier***nięty człowiek to jest taki laluś wywyższający się, choć wiedzę ma delikatnie mówiąc bardzo przeciętną, ale cóż widocznie Prof .F promuje takie talenty jak mgrTomuś. ś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolwent napisał:
Krytykujecie wszystkich naokoło i kozaczycie a sami nie macie odwagi podpisać się własnym imieniem. Szczególnie pisze do obecnie studiujących historię, dlaczego nie bronicie imienia KUL-u?
Jak można bronić czegoś z czym ktoś się kompletnie nie utożsamia??? Kul potrafi skutecznie do siebie zniechęcić. Co do podpisywania się własnym imieniem... Forum pozwala każdemu wypowiedzieć się anonimowo, bez ryzyka że jakiś "zacny" pracownik naukowy przez złośliwość zablokuje komuś np. możliwości uzyskania dyplomu, wszak na tej uczelni nie wiedza się liczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do pani S. B. to ja chodziłam na jej zajęcia i nie uważam że były straszne, panowała na nich miła atmosfera, nie widziałam żeby chociaż raz krzykneła na kogoś. Jest to miła osoba bynajmniej ja ją tak postrzegam. Obrażanie studentów uczęszczających na seminarium do pana K jest nie na miejscu ponieważ są to tacy sami ludzie jak studenci z poza seminarium, należy zauważyć że niektótzy studenci poszli do niego bo na innych seminariach nie było miejsca a gdzieś trzeba było się zapisać!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie. Ja też chodziłem na seminarium do dr. S. B i bardzo dobrze prowadziła zajęcia,była miła dla wszystkich, ludzie z innych seminariów przychodzili do niej z prośbą o rozpisanie planu mgr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten Panicz S. to jest totalna porażka, niemalże kazdy kto był z nim na roku wie jaki to pier***nięty człowiek to jest taki laluś wywyższający się, choć wiedzę ma delikatnie mówiąc bardzo przeciętną, ale cóż widocznie Prof .F promuje takie talenty jak mgrTomuś. ś
Ja akurat, zapamiętałem jak ten koleś malował sobie rzęsy na czarno...i przesiadał się w sali jak niechciał siedzieć obok danej osoby czy osób. Chyba z 95 % osób z jego roku jest głeboko zdziwiony, kto go przyjął na doktorat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaaak...kul jest zły...bo to kul? z wszystkich wypowiedzi (niemal) wynikałoby, że całe zło tego świata pochodzi właśnie z kulu...może się, mylę, ale czy aby niektórzy nie przesadzają? Sytuacja, która sie wydarzyła była karygodna...ale nie zdążają się tylko na takiej uczelni, wiem coś o tym (niestety), więc ludzie zastanówcie się najpierw, zanim napiszecie jakąś głupotę nie zapoznawszy się najpierw z ogólniejszą sytuacją. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zbierać w parafiach pieniądze na KUL jak tam panuje takie bezprawie.Maria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...